Назад до пошуку залів

Простір 3-го поверху

Забронювати
Ціна: (ua) 1200 грн/год
Місткість: (ua) 250 гостей
Обладнання залу:
(ua) Проектор - 2 шт., плазма - 2 шт., ноутбук, фліпчарт, маркерні дошки, 3 радіомікрофони, клікер, маркери, аудіосистема.
Формат розміщення:
(ua) “Театр”: 250 гостей
“За столами”: 120 гостей*
Аренда зала London в Impact Hub Odessa
(ua) Завдяки трансформації мобільної системи дверей залів “Сіетл”, “Гельсінкі” та коворкингової зони “Лондон”, можливо створити об'єднаний простір місткістю до 250 гостей. Світле та озеленене приміщення, з незвичайним інтер'єром. Правильне розміщення додаткового проектора та двух плазм дає змогу учасникам добре бачити спікера з усіх куточків залу, а сучасна аудіосистема, розташована по всьому периметру, - гарно чути його. У просторі також є окрема переговорна кімната “Цюріх”, якою можна користуватися під час підготовки та проведення заходу. Наявна система вентиляції та кондиціонування усього простору, що є дуже важливим аспектом при великій кількості гостей. У залі є виділена зона, де можна організувати кава-брейк або замовити послуги кейтерингу для учасників заходу. У вартість оренди включена можливість користування сучасними акустичними системами, маркерними дошками, фліпчартом, клікером, радіомікрофоном, проектором та екраном, ноутбуком, а також надійним і безвідмовним швидкісним Wi-Fi.
* індивідуальна домовленість
Відео-екскурсія

Залишились
питання?

Додаткову інформацію можна
отримати за телефонами
067-481-91-65
067-483-88-49
Графік роботи івент-менеджерів:
ПН - ПТ 9:00-18:00
СБ - 9:00-16:00
ВС - вихідний

або напишіть
rent@impacthub.odessa.ua
rent2@impacthub.odessa.ua

вул. Грецька, 1а (вхід з вул. Юрія Олеши)

Друзі, наразі бронювання конференц-залів у стінах Impact Hub Odessa недоступне. Ми віримо, що зовсім скоро знову зустрінемось та проведемо разом ще багато подій!
А поки — мийте руки з милом та тримайте дистанцію!
Будьте здорові!

Thanks for keeping in touch with us